Vividus Dynamis

zapsaný spolek

Tradiční akce, založená panem Peštou, tedy benifiční turnaj čtyřher, kde na jedné straně sítě stojí jeden vozíčkář a jeden “zdravý” tenista, hrané původně ještě na Emauzích, se po roční pauze vynucené Coronou, vrátil první prosincovou sobotu na tradiční pražské působiště vozíčkářů, tedy na kurty HAMR v Záběhlicích.

Zprávy z Valné hromady mluvily o tom, že by měli přijet lidé z celé republiky, Masaryk ze SVK a účast by měla být famózní. No, po VH ČTSV se poněkud změnily podmínky, Masára nepustila opatření Slovenska, někteří dospěli k názoru, že jezdit do Práglu je pitomost…

Nakonec stejně úřadoval Covid – Pepa Dáňa a Tomáš Svášek uvízli v karanténě, Petru Křížkvou nepustil zdravotní stav…

Sešlo se nakonec krásných devět párů – Markalous/Hosnedl, Kubát/Kalandra, Pořízková/Ludvíček, Jochmek/Vyskočil, Bauer/Horyna, Blecha se synem, Stefanů s dcerou, Kvoch s Maškem a Uhlík s Šimanem.

Hrálo se ve třech skupinách na dva sety do čtyř s rozhodujícím super tiebreakem, vítězové postupovali do finálové skupiny, stejně jako druzí a třetí…

Nálada byla prima, pá dohadovaček o míče se vyřešilo ke všeobecné nespokojenosti, jidlo od Lucky a Kuby Strnadových bylo skvělé, dárky od Herbavery a ceny od HVM Plasmy báječné….

Přišli se podívat i ti, kteří letos nemohli hrát – Jana Suchanová, Martin Krs a dokonce i Mireček “Řepka” Opočenský, což je skvělé!

A jak to dopadlo? No, podstatné to fakt není, ale pořadí bylo takové, jak byly páry v úvodu vyjmenovány…

Categories: Ostatni Akce, Turnaje

Comments are closed.