Vividus Dynamis

zapsaný spolek

 

 

Od 17. února 2018 se na bránickém HAMRu odehrál turnaj kat. B starších žákyň, který jsme upořádali místo pana Drábka.

Místo původních přihlášených 32 dívek nakonec reálně hrálo 22, byť se jich prezentovalo 23.

Během velmi solidních utkání se do finále probojovaly první a druhá nasazené – Julie Štruplová (Severočeská tenisová o.s.), která ve strhující bitvě porazila po 3,5 hodinách čtvrtou  nasazenou, přerovskou Amelii Šmejkalovou, a dvojka, Yvona Čornyjová (TJ Spoje Praha), která porazila nasazenou trojku, trutnovskou Simonu Křepinskou. Finále bylo bitvou o každý míč, Yvona zvítězila v první sadě 63, ve druhé ještě vedla, ale potom Julie zmobilizovala veškleré síly, utřela slzičky a nakonec sadu otočila na 64, aby ve třetí již zcela dominovala a zlomená Yvona si odnesla nepopulárního kanára.

Ve čtyřhře se do finále dostaly nenasazené Machková (Aritma Praha) a Michálková (TK Sparta), které postupně vyřadily první nasazené Šmejkalovou se Štruplovou a Čornyjovou se Šimonovskou, aby ve finále nakonec podlehly ve třech setech páru Bořová (SK HAMR) a Zámečníková (TJ Sokol Vysočany).

Poděkování patří zejména Jakubu Strnadovi a celému osazenstvu branického HAMRu, kteří pomohli zapůjčením dvorců turnaj uspořádat.

Vítězka turnaje Julie Štruplová

Vítězka turnaje Julie Štruplová

Julie Štruplová a Yvona Čornyjová

   

Vítězka Julie Štruplová

Categories: Ostatni Akce, Turnaje

Comments are closed.