Vividus Dynamis

zapsaný spolek

Další akcí HVM Plasma Tour 21/22 byl tradiční turnaj na záběhlickém HAMRu. Bohužel, zdravotní stav některých hráčů nedovolil se přihlásit, další, kteří se přihlásili, skolily různé choroby, takže na turnaj, který patřil v minulosti pravidelně k nejnaplněnějším, se přihlásilo původně 14 hráčů, ale COVID a další choroby nakonec pole ztenčilo na pouhých dest aktivních hráčů.

Účastníci turnaje

Z absolutní špičky dorazil Tomáš Svášek (87. ITF) a Michal Stefanu (88. ITF), ze Slovenska přijeli Masaryk a Soviš.

Vítěz Michal Stefanu

Rajčátko

Tomáš Svášek

Míša Kubát

Laďka

Tomáš Masaryk

Tomáš Uhlík

Masaro

Nasazení hráči prokazovali svou kvalitu a všichni se probojovali do semifinále, kde slavili úspěch Svášek nad Kubátem a Stefanů nad Jochymkem.

Ve finále potom prokázal svůj tradiční přehled náchodský Michal Stefanu, který porazil brandýského Sváška 61, 64 ve zápase plném hezkých výměn.

Ve čtyřhře zvítězil pár Masaryk, Stefanu na párem Jochymek, Svíšek 64, 63.

 

Útěcha se stala kořistí jediné ženy v soutěži, Laďky Pořízkové, která v 1. kole potrápila i “Jocháče”. Ta ve finále jasně přehrála Toma Uhlíka 61, 62

 

 

Jakub STRNAD z HAMRu, člověk, bez kterého by tenis na vozíku v Praze nemohl fungovat. Jakube, moc děkujeme!

Na turnaji se objevil i nový adept na hru, vyzkoušel si ji a snad se brzy zapojí!

Finalisté – Michal a Tomáš

Na závěr patří poděkování HAMRu – speciálně Jakubu Strnadovi, který i v současné, velmi nelehké situaci, dokáže podobnou akci uspořádat. O to větší je potom náš údiv nad tím, když si někteří účastníci objednají nocleh a nakonec jej nevyužijí. Bohužel, jedná se o stále stejné hráče a funkcionáře.

Myslím, že by si pro příště měli noclehy zajišťovat i platit sami, protože jsou to pro pořadatele vyhozené peníze, které šly využít daleko účelněji.

Ivan

 

 

Categories: Turnaje

Comments are closed.